Netradičná zábava pod Tatrami v podaní Troch Tvorivých Tvorov

ObecŠtrba
MiestoKultúrny dom Štrba
Termín05.05.2017 - 05.05.2017
Webwww.artcafestrba.sk/3t
Facebookwww.facebook.com/artcafestrba/

Po úspešných Vianočných trhoch, Art Café Štrba, coffee and cocktail bar opäť pripravuje podujatie pre občanov a návštevníkov obce Štrba. Ich pozvanie prijala divadelno improvizačná skupina s názvom TRI TVORIVÉ TVORY. Skupinu tvoria traja známi herci, Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav“Stanley“ Staško.
3T si radi užívajú adrenalín na javisku. Na základe tém, ktoré vyberie publikum, vytvárajú priamo pred očami divákov krátku divadelnú hru. Práve vďaka tomu ide o vysoko interaktívne predstavenie, ktoré ponúka nečakané situácie, ako pre publikum tak i pre samotných hercov. Každá divadelná hra je originál, ide teda o jej premiéru a derniéru zároveň. Divadelná improvizácia je umelecký tvar natoľko citlivý, že do hry vstupujú i nálady a pocity divákov a predstavenie sa tak stáva naozaj spoločným
dielom.
Predstavenie sa uskutoční v sále Kultúrneho domu v Štrbe v piatok 5. mája 2017 o 19.00 hod. Lístky si môžete zakúpiť už od piatka 3. marca priamo v Art Café Štrba. Súčasťou vstupenky je malý darček, poukážka na kávu zdarma, pre každého diváka, ktorú Vám radi pripravia v Art Café Štrba.
Keďže predstavenie 3T je vždy vypredané a počet miest je obmedzený, neváhajte!
Viac informácii nájdete na www.artcafestrba.sk/3t .

Tri tvorivé tvory
Termín: 5.5.17 (piatok) o 19:00
Miesto: Kultúrny dom Štrba
Predpredaj vstupeniek: 10€ v Art Café Štrba do vypredania
Cena vstupeniek na mieste: 12€
Počet lístkov je obmedzený!
https://www.facebook.com/artcafestrba/