Park Ski School

AdresaK vodopádom, 059 85 Štrbské Pleso
ObecŠtrbské Pleso
Mobil+421 904 045 505
E-mailinfo@parkskischool.sk
Webwww.parkskischool.sk

Poloha na mape

Snowboardová a lyžiarska škola je miestom, kde sa učia začiatočníci alebo zdokonaľujú pokročilí. Cieľom je, aby klientom odovzdali to najlepšie z lyžovania a snowboardingu pri príjemnej rodinnej atmosfére.

Ak hľadáte inštruktora s profesionálnym, no zároveň ľudským prístupom obohateným aj o skúsenosti z rôznych zahraničných stredísk, neváhajte. Inštruktori získali licenciu v jednej z akreditovaných inštitúcií a vo svojom vzdelávaní a zdokonaľovaní neustále pokračujú ďalej.

Zakúpením  lekcie získate aj záruky príjemnej zábavy, či už pre Vás alebo vaše dieťa, ktoré sa hravým spôsobom zamiluje do lyžovania, či snowboardingu. Hodiny pre vás ponúkame predovšetkým na Štrbskom Plese, no po dohode môžete využiť  služby aj v Tatranskej Lomnici alebo v inom stredisku. Ak sa Vám zunuje zjazdové lyžovanie alebo snowboarding, vieme Vás zasvätiť aj do bežeckého lyžovania alebo skialpinizmu, a tým Vám otvoríme dvere do voľného terénu alebo do bežeckých stôp.

Ak chcete urobiť vo Vašom srdci miesto zimným športom, tak neváhajte a navštívte nás priamo na svahu, na našom webe alebo nám zavolajte. Sme tu len a len pre Vás.

Fotogaléria


2023 Copyright Obec Štrba. | Dôležité telefónne čísla | Ochrana osobných údajov | Používanie Cookies | Kontakt