Predvianočné stretnutie s dôchodcami

ObecŠtrba
Termín21.12.2022 - 21.12.2022

Obec organizuje každoročne vianočné stretnutie s našimi staršími spoluobčanmi, a tým im spríjemniť predvianočné adventné obdobie, obdarovať vianočným kultúrnym programom a tiež pohostením. Radostné a pokojné prežitie vianočných sviatkov zaželal všetkým vo svojom príhovore starosta obce Michal Sýkora aj v mene pracovníkov obecného úradu a poslancov obecného zastupiteľstva. Zvlášť pozdravil chorých spoluobčanov a poprial im skoré uzdravenie a veľa psychických a fyzických síl.

Program pre dôchodcov pripravila základná umelecká škola. Účinkovali žiaci z hudobného odboru hrou na jednotlivé hudobné nástroje, literárno-dramatický odbor a tanečný odbor. Výtvarný odbor sa podieľal na výzdobe javiska kultúrneho domu. Do program prispeli aj žiaci základnej školy a deti detského folklórneho súboru Štrbianček predstavili niekoľko vianočných choreografií a detských hier. Na podujatie sa pripravovali aj deti materskej školy, no pre vysokú chorobnosť nakoniec neúčinkovali.

Podujatie aj s vianočným občerstvením sa konalo na Štrbskom Plese v hoteli Borovica, v Tatranskej Štrbe v hoteli Rysy a v Štrbe bol program v sále kultúrneho domu a vianočná kapustnica v Reštaurácii Martek.

Fotogaléria


2023 Copyright Obec Štrba. | Dôležité telefónne čísla | Ochrana osobných údajov | Používanie Cookies | Kontakt