Výročná členská schôdza ZO SZZP - 2017

Minuloročná činnosť ZO SZZP v Štrbe bola pomerne pestrá na poznávacie, turistické, kultúrne, relaxačné i spoločenské vyžitie členov.
Rok 2016 sme začali trocha netradične návštevou predstavenia Rysavá jalovica v divadle Spišskej Novej Vsi. Nasledovalo ďalšie divadelné predstavenie v Spišskej Sobote s titulom Večera vtákov, alebo jeden blbec na večeru.
26. 2. 2016 sa konala výročná členská schôdza v zasadačke spoločenského domu, kde sme vyhodnotili rok 2015, vypočuli si správu o hospodárení, zablahoželali jubilantom a schválili plán činnosti na r. 2016.
V marci sme zorganizovali turistický výlet na Hrebienok, kde sme obdivovali ľadové sochy i krásu tatranskej prírody.
V júni na celodennom poznávacom zájazde sme absolvovali prehliadku dreveného artikulárneho kostola v Kežmarku, prehliadku Loveckého zámočku v Tatranskej Javorine, pokračovali sme návštevou poľského mestečka Zakopané a vyviezli sme sa na Gubalowku.
V lete sme sa stretli na prehliadke Štrbskej drevenice a pokračovali sme na športovom štadióne pri grilovačke, dobrej nálade a zábavných súťažiach.
Dominantnou akciou minulého roka bol zájazd na Liptovskú Maru, zažili sme plavbu loďou, navštívili sme drevený kostol v Svätom Kríži a boli sme aj na prehliadke miniatúrnych stavieb v Jánskej doline pri Liptovskom Jáne.
V októbri sme navštívili popradský Aquapark.
V novembri sme navštívili divadlo v Spišskej Sobote a videli sme komédiu z hereckého života s názvom „Premiéra“.
Rok sme ukončili slávnostnou členskou schôdzou -VIANOCE 2016- v zasadačke spoločenského domu.

Fotogaléria


2022 Copyright Obec Štrba. | Dôležité telefónne čísla | Ochrana osobných údajov | Používanie Cookies | Kontakt