Lucie Bílá v Tatrách

ObecŠtrbské Pleso
Miestoareál pod skokanskými mostíkmi
Termín18.08.2019 - 18.08.2019
Webwww.ticketportal.sk/event/LUCIE-BILA-v-Tatrach
Facebookwww.facebook.com/KONCERTvTATRACH

Areál skokanských mostíkov na Štrbskom Plese ožil  opäť veľkým koncertom.

Po obrovskom úspechu Umeleckého súboru Lúčnica v lete 2017 a muzikálu Kubo v lete 2018 sa toto podujatie stáva pomaly tradíciou a v budúcnosti sa tu plánujú predstaviť ďalší legendárni umelci.

Na mieste, kde sa v roku 1970 na MS v lyžovaní prišlo pozrieť takmer 100.000 ľudí, vystúpila v nedeľu 18. augusta 2019 Lucie Bílá.
Vo veľkolepom koncerte spoločne s kapelou Petra Maláska uviedla svoje najväčšie hity i prekvapenia pre divákov na výpravnom pódiu s veľkou obrazovkou.
Súčasťou podujatia boli aj tradičné sprievodné podujatia, ako “Spievanie okolo plesa”, či „Úvodný program“ podtatranských detských folklórnych súborov a folklórnych skupín.
Záštitu na podujatím prevzal starosta obce Štrba – pán Michal Sýkora.

Lucie Bílá je už dlhé roky absolútne najpopulárnejšou speváčkou v Českej republike a je mimoriadne obľúbená a úspešná aj na Slovensku.
Vďaka svojmu mimoriadnemu talentu, humoru, bezprostrednému vystupovaniu, ale i zmyslu pre pomoc pre tých, ktorí ju naozaj potrebujú, patrí medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie osobnosti svojej krajiny. Určite aj vďaka týmto faktom je mnohonásobnou držiteľkou prestížnych ocenení – televíznych cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby a mnohých ďalších významných ocenení.
Bola hviezdou väčšiny významných muzikálov českej scény, akými boli Bedári, Záhrada rajských potešení, Dracula, Krysař, Excalibur, Láska je láska, Elixír života, alebo nezabudnuteľných legendárnych muzikálov Johanka z Arcu a Carmen.
Lucie Bílá vydala niekoľko sólových albumov, s ktorými úspešne dobýja rebríčky hitparád a jej hity ako „Ave Maria“, „Láska je láska“, „Trouba“, „eSeMeS“ či „Miluji tě“ pozná takmer každý.
Vo filme sme mohli Lucii Bílou vidieť napríklad v úspešnej rozprávke “Princezna ze mlejna”, vo filmoch “Král Ubu”, “Čas dluhů” alebo v televíznom rozprávkovom seriáli “O ztracené lásce”. Z jej televíznej tvorby nemôžeme vynechať autorský program “Lucie na Bílo”, alebo najsledovanejší program českých televíznych staníc “MISS Desetiletí”, ktorý moderovala s humorom a bravúrou sebe vlastnou.
Lucie Bílá pravidelne účinkuje po celom Slovensku, ale v Tatrách je to jej prvý veľký koncert. V roku 2018 uviedla aj v Bratislave veľkolepý Vianočný koncert, na ktorý jej navrhoval kostýmy špičkový slovenský módny návrhár Boris Hanečka: “Spolupracovať s Luckou bola zábava, výzva aj veľká zodpovednosť. Verím, že sa mi to podarilo a možno pre ňu pripravím aj špeciálne šaty na koncert do Tatier”.

 

LUCIE BÍLÁ v Tatrách

  1. 8. 2019 (nedeľa) – Štrbské Pleso

13:00  Spievanie okolo plesa (pri hoteli Solisko)

účinkujú: detské folklórne skupiny, speváci a hudobné skupiny spod Tatier

(vstup zdarma)

17:30 Areál skokanských mostíkov, otvorenie brán areálu pre divákov

18:15 Úvodný program (areál skokanských mostíkov)

účinkujú: detské folklórne skupiny, speváci a hudobné skupiny spod Tatier a    folklórna skupina ŠTRBÄN zo Štrby

19:30 LUCIE BÍLÁ s kapelou Petra Maláska (areál skokanských mostíkov)

Vstupenky v predaji v sieti TICKETPORTAL

Ceny vstupeniek: od 9,- € – Voľné sedenie / státie na tráve (cena sa bude zvyšovať)

od 1. 7. 2019 – Voľné sedenie / státie na tráve, cena: 12,- €

od 1. 8. 2019 – Voľné sedenie / státie na tráve, cena: 15,- €

od 29,- € – Sedenie na miesta v sektoroch A, B a C

Zľavy: deti do 100 cm zadarmo IBA do sektoru: VOĽNÉ SEDENIE / STÁTIE NA TRÁVE

https://www.ticketportal.sk/event/LUCIE-BILA-v-Tatrach

 

 

Video

Poloha na mape

Fotogaléria


2022 Copyright Obec Štrba. | Dôležité telefónne čísla | Ochrana osobných údajov | Používanie Cookies | Kontakt