Komisia sociálnych vecí, rodiny, zdravotníctva a verejného poriadku

Predseda Ing. Dagmar Vincová
Podpredseda PhDr. Zuzana Gavalierová
Sekretár Zuzana Šefčíková
Člen Milan Figliar
Člen Ing. Milan Foltín
Člen Adriana Smoleňáková
Člen Ing. Tomáš Hyben, PhD.
Člen Janka Dlhá
Člen Pavol Srebala

2019

Súbory na stiahnutie

Zápisnica zo zasadnutia – 27.2.2019

Typ súboru: PDF | Zverejnené: 05.03.2019

2015

Súbory na stiahnutie

Zápisnica zo zasadnutia 01.07.2015.

Typ súboru: DOC | Zverejnené: 01.07.2015

Pozvánka na zasadnutie komisie 01.07.2015.

Typ súboru: DOC | Zverejnené: 01.07.2015

Zápisnica zo zasadnutia 11.02.2015.

Typ súboru: PDF | Zverejnené: 11.02.2015

Zasadnutie komisie 11.02.2015.

Typ súboru: DOC | Zverejnené: 11.02.2015


2019 Copyright Obec Štrba. | Dôležité telefónne čísla | Ochrana osobných údajov | Používanie Cookies | Kontakt

Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close