Virtuálna kancelária VSD.

VSD pre urýchlenie služieb uviedla do života Virtuálnu kanceláriu VSD.

Dva v jednom

V nej si dokážete  dohodnúť „osobné“ stretnutie s našimi kolegami cez aplikáciu MS Teams. Môžete tak využiť všetky výhody osobného kontaktu ako pohľad z očí do očí, kladenie otázok a podobne a zároveň nemusíte nikam chodiť, riskovať ochorenie či mať náklady na cestovanie. Stačí, ak si zvolíte tému a termín. VSD vám  do e-mailu pošle link, cez ktorý sa v dohodnutom čase s vami spoja.

Virtuálna kancelária VSD

UPOZORNENIE:

Z dôvodu skvalitňovania našich služieb a prípadných reklamácií bude online konzultácia nahrávaná. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že na stretnutie máme vyhradených 30 minút a budeme s Vami konzultovať výlučne služba, ktorú ste si vybrali. V prípade, ak budete požadovať vyriešenie iných požiadaviek, ktoré nezodpovedajú našej ponuke služieb, hovor budeme musieť ukončiť bez ich vybavenia. Konzultácie prostredníctvom Virtuálnej kancelárie VSD k žiadostiam o pripojenie odberného miesta nezahŕňajú problematiku pripojenia výrobného zdroja.

Pripomíname tiež, že ak sa plánujete na stretnutie pripojiť cez mobilný telefón, je možné, že váš mobilný internetový prehliadač bude požadovať, aby ste si nainštalovali aplikáciu MS Teams.

Potrebujete si prekonzultovať technické podmienky pripojenia? Nevyhovuje vám súčasný bod pripojenia? S nami to dokážete vyriešiť online.

Stačí ak si vyberiete tému (službu), ktorá vás zaujíma a čas, ktorý vám vyhovuje. My vám obratom zašleme link, cez ktorý sa v dohodnutom termíne s nami spojíte cez váš počítač, tablet alebo mobil prostredníctvom aplikácie MS Teams. Ak potrebujete riešiť inú záležitosť, pošlite nám svoju požiadavku emailom na info@vsdas.sk.

Služby, ktoré aktuálne touto formou ponúkame:

Podanie žiadosti – sprievodca procesom

Pomôžeme vám zvoliť vhodný typ žiadosti pre riešenie vašej požiadavky a prevedieme vás samotným procesom podania žiadosti prostredníctvom portálu eVSD. Žiadosť budete podávať vy. My vás počas stretnutia len usmerníme ak si nebudete vedieť poradiť.

Expresné vyhotovenie stanoviska k žiadosti o pripojenie do 32A vrátane

Tu môžete konzultovať možnosť vyhotovenia expresného stanoviska našim technikom na základe vašej požiadavky k tejto službe v eShope VSD. Nasmerujeme vás pri podávaní žiadosti o pripojenie a vyplnení objednávky prostredníctvom eShopu VSD. V prípade, že spĺňate podmienky tejto služby a uhradíte ju, dostanete vyhotovené stanovisko v expresnom čase.

Vyjadrenie k žiadosti o pripojenie do 32A vrátane

Čo vás čaká v procese pripojenia po vydaní technických podmienok? Usmerníme vás a poradíme, čo je potrebné spraviť pre úspešné pripojenie. V prípade, že požadujete zmeny v už existujúcom vyjadrení, je potrebné podať si novú žiadosť s požadovanými parametrami.

Bod pripojenia

Môžete si našim technikom prekonzultovať záležitosti týkajúce sa bodu pripojenia, ktorý bol stanovený v technických podmienkach. Zároveň viete overiť možnosť zmeny bodu pripojenia a dozviete sa aký je ďalší postup.


2022 Copyright Obec Štrba. | Dôležité telefónne čísla | Ochrana osobných údajov | Používanie Cookies | Kontakt